Brawo! Polacy wygrali z Japonią!

Monika Kramorz

Polska drużyna odniosła 10 zwycięstwo w tych rozgrywkach. To była wojna na boisku z gospodarzami i ich kibicami. Ale po raz kolejny nasi siatkarze udowodnili swoje mistrzostwo wygrywając z Japonią 3:1.

Pierwszy set to przewaga Japończyków 26:24, drugi set rozpoczęliśmy również słabo i dopiero przy 18 punkcie Polacy objęli prowadzenie i utrzymali je do samego końca wygrywając tą partię 27:25.

Początek trzeciego seta znowu należał do nas. Polacy skutecznym atakiem zdobywali kolejne punkty, wysokie prowadzenie nad rywalami utrzymywaliśmy już do samego końca seta wygrywając go 25:21. Ostatni set również należał do nas i dzięki temu jesteśmy bliżej Rio.

2015-09-22 10:11

Brązowy medal Klepackiej

Facebook.com

Zofia Klepacka (Legia Warszawa) wywalczyła brązowy medal zakończonych w Vilamourze mistrzostw Europy w olimpijskiej windsurfingowej klasie RS:X. W Portugalii triumfowała broniąca tytułu Francuzka Charline Picon, a druga była Holenderka Lilian de Geus.